Přijmeme:

ZŠ a MŠ Nová Bystřice – MATEŘSKÁ ŠKOLA – PŘIJME PEDAGOGICKÉ PREACOVNÍKY

na pozicích: učitel/ učitelka mateřské školy;

chůva pro předškolní vzdělávání v mateřské škole.

ZŠ a MŠ Nová Bystřice hledá kvalifikovaného pedagogického pracovníka na pozici učitel/ učitelka v Mateřské škole Nová Bystřice a nabízí pracovní úvazek 12,5 hodiny přímé pedagogické práce týdně

s nástupem od 1. 9. 2020 na pracovní smlouvu s úvazkem 40,3 % včetně nepřímé pedagogické práce.
Požadujeme splněné kvalifikační požadavky k výkonu povolání – tj. ukončené středoškolské vzdělání v oboru předškolního vzdělávání a pedagogiky (učitelství v mateřské škole). Vítána je praxe v oboru.

Dále hledáme kvalifikovaného pracovníka/ pracovnici na pozici chůvy. Nabízíme pracovní úvazek
20 hodin přímé pedagogické práce týdně s nástupem od 1. 9. 2020 na pracovní smlouvu s úvazkem 50 % včetně nepřímé pedagogické práce. Požadujeme absolvovaný odpovídající kvalifikační kurz „Chůva.“ Uvítáme praxi s 2-3letými dětmi, aktivní přístup, spolehlivost, empatii, vstřícnost.

Zájemci se mohou hlásit podáním písemné žádosti nejdéle do 31. 7. 2020
na adrese: zakladni.skola@novabystrice.cz,
nebo na telefonu: 388 288 131 – Mgr. Marice Hauserové, ředitelce školy,
či na telefonu: 388 288 139 Renatě Koperdákové, zástupkyni ředitelky školy pro mateřskou školu.

Základní škola Nová Bystřice

Vychovatelka školní družiny od 1. září 2020

Obracím se na Vás s oznámením, které vyplynulo z příprav školního roku 2020/2021 z personálních změn naší školy ZŠ A MŠ Nová Bystřice.

Novobystřická škola hledá uchazeče – uchazečku na pracovní post: vychovatel – vychovatelka školní družiny při základní škole,

s nástupem k 1. 9. 2020, pouze částečný úvazek: 8 -10 hodin/ týden (zajištění stravování žáků školní družiny a následná PPČ, začátek pracovní doby v 11.30 hodin, nebo v 12.30 hodin), na dobu neurčitou / při splnění podmínce zákonné kvalifikace.

Více při osobním jednání. Tel. 388 288 131.
Email školy pro podání žádosti: zakladni.skola@novabystrice.cz

Předpokládáme splněnou plnou kvalifikaci k výkonu profese (středoškolské vzdělání s pedagogickým zaměřením, dle Zákona o pedagogických pracovnících).

Další pracovní a jiné benefity možné (FKSP, stravování, dispozice k získání bytu v areálu školy atd.).

Žádosti přijímáme do 31. 7. 2020 (pro zajištění organizace školy 2020/2021).

Mgr. Marika Hauserová, ředitelka školy
388 288 131, 727 989 063